مقالات

دستورالعمل ساخت در و پنجره با پروفیل های یو پی وی سی سی فور

هدف ازتدوين اين دستورالعمل، تشريح ضوابط و مقرراتي جهت بازرسي وكنترل و توضیح نحوه مونتاژ انواع پروفیل­های U-PVC تولیدی شرکت فناور پلاستیک سپاهان با برند "سی فور" بوده به نحوی که از انجام صحیح مونتاژ آن مطمئن بوده و در و پنجره­های تولیدی کارایی کافی داشته باشند.

دکوراسیون داخلی چیست ؟

دکوراسیون داخلی به هنر و دانش تزئینات داخلی اشاره می‌کند. نمای داخلی یک ساختمان بیانگر طراحی دکوراسیون یا طراحی داخلی آن است که توسط طراح داخلی ساخته می‌شود. هرکسی که تابه‌حال خانه اش را تزئین کرده، در طراحی دکوراسیون منزل خود شرکت کرده است. اگر علاقمند به یادگیری مولفه های دکوراسیون داخلی هستید تا انتهای این مقاله ما را همراهی کنید.

استانداردهای پنجره یو.پی.وی.سی

از لحاظ کیفی و همچنین از لحاظ قیمت، مهترین نقش در ساخت یک پنجره UPVC را پروفیل ایفا می کند. هر چقدر یک پروفیل با کیفیت و مرغوب باشد در آینده مشکلات پنجره دو جداره هم کمتر می شود.شاید یک پنجره با پروفیل نامرغوب یا مرغوب از لحاظ شکل ظاهری برای مصرف کننده عام قابل تشخیص نباشد، اما مشکلاتی که در آینده گریبان گیر مصرف کنندگان می شود، حتی باعث بیزاری آنها از پنجره UPVC می شود. 

نکات مفیدی راجع به نظافت پنجره‌های یو.پی.وی.سی

مراقبت از پنجره‌های PVC بسیار ساده است و کمترین میزان تلاش برای نگهداری آنها لازم است، اما با وجود این شرایط باید به صورت منظم آنها را نظافت نمود به خصوص شیشه را. چرا که رسیدگی صحیح، دوام و استفاده‌ی طولانی مدت را تضمین می‌نماید.

ترفندهایی برای بزرگ جلوه دادن اتاق کارهای کوچک

عصر حاضر را می توان عصر تکنولوژی دانست که در راستای آن زندگی همه مردم جهان رنگ و بوی ماشینی به خود گرفته است. اغلب مردم در قرن 21 ساعات طولانی از عمر خود را در محیط های کار می گذرانند و چه بسیارند افرادی که پس از رسیدن به منزل هم به سرعت به اتاق کار خود مراجعه می کنند. قطعا تزئین و طراحی خلاقانه محیط و اتاق کار، نقش به سزایی بر میزان بازدهی  و عملکرد افراد خواهد داشت.

آشنایی با استانداردهای دیوارکوب

به پوشاننده سطوح مختلف در دیواره در اصطلاح " دیوار کوب" یا "دیوار پوش" گفته می شود که در ساختمان های مختلف و با توجه به نیازهای متنوع مشتریان، در طرح های گوناگون به بازار عرضه می شوند. دیوار کوب ها غالبا با هدف های خاص مورد استفاده قرار می گیرند، در این میان، دیوار کوب های عایقی از محبوبیت زیادی در نزد مشتریان برخوردار می باشند.

دوازده مزیت برای استفاده از درب و پنجره یو.پی.وی.سی

امروزه اتلاف انرژی یکی از مهمترین مسائل کشورهای جهان است با وجود اینکه برخی از کشورها از جمله کشور ایران از نظر منابع انرژی بسیار غنی میباشند، اما با توجه به اینکه این منابع محدود و پایان پذیر هستند، استفاده نا مناسب از آن میتواند صدمات جبران ناپذیری را به چرخه اقتصاد وارد نماید.

در یا درب !؟

هر صنف و حرفه ای با پدیده ها و موارد خاصی ارتباط نزدیک دارد و از این جهت این موارد برای افراد شاغل در آن صنف اهمیت می یابد؛ اهمیتی بیشتر از سایر افراد جامعه. برای مثال، فعالان صنف در و پنجره ساز، ارتباط بسیار بیشتری از بقیه مردم با "در" دارند.

راهنمای نصب انواع سقف کاذب و مراحل نصب آن

هدف از نصب سقف کاذب، ایجاد پوششی برای تجهیزات مربوط به سقف ساختمان، ایجاد عایق صوتی و حرارتی، حفاظت از اسکلت فولادی در برابر آتش سوزی و ایجاد سقف با ارتفاع کمتر برای دکوراسیون داخلی ساختمان است. سایت ساختمون با ارائه مطالب آموزشی مختلف سعی بر این دارد که اطلاعات کافی را در زمینه انجام انواع کارهای ساختمانی برای شما فراهم آورد. در مقاله پیش‌رو قصد داریم مراحل نصب سقف کاذب مشبک را گام به گام توضیح دهیم.

تغییر رنگ پروفیل یو.پی.وی.سی در اثر تابش نور خورشید

یکی از عوامل موثر در ارزیابی فنی و شیمیایی کیفیت دروپنجره یو.پی.‌وی.سی، واکنش پروفیل در برابر نور و تابش خورشید است. معمولا یکی از ایرادهای وارد بر دروپنجره‌های یو.پی.‌وی.سی تغییر رنگ احتمالی پروفیل در برابر نور و تابش خورشید است.

طرز صحیح تمیز کردن درب و پنجره

برخی آلودگی های زیست محیطی، گرد و غبار و باران موجب نازیبایی ظاهری در و پنجره دوجداره و همچنین عدم کارکرد مناسب محصولات یو پی وی سی می شوند. با رعایت برخی موارد در تمیز کردن در و پنجره UPVC و همچنین سرویس به موقع در صورت مشاهده ایراد در، در و پنجره UPVC می توان از بوجود آمدن بسیاری از این مسائل جلوگیری کرد.

بهترین نکات طراحی داخلی

داشتن یک خانه ی زیبا و متفاوت از بقیه ی خانه های موجود همواره یکی از دغدغه های خانم های خانه دار بوده است. یک خانه ی زیبا با طراحی داخلی مناسب، تاثیر بسیار زیادی بر روحیه ی افراد خانه دارد.

بازسازی منازل و مسائل پیش رو

بازسازی خانه تصمیم به بازسازی فضای داخلی، یک تصمیم کاملا به جا می باشد. بازسازی منزل دردسر های خاص خودش را دارد وقتی شما تصمیم به بازسازی می گیرید یعنی واقعا به یک تغییر قاطعانه در دکوراسیون داخلی احتیاج دارید.

زاماک چیست؟

"زاماک" اصطلاحی است که در صنعت در و پنجره ‏سازی نسبتا رایج شده است و بعضی از مونتاژکنندگان به برخی از قطعات مورد استفاده در تولید پنجره ‏ها زاماک می ‏گویند.

طراحی و نصب سقف های کاذب یو پی وی سی

سقف کاذب به سازه ای معماری گفته می شود که برای تعدیل دما و کاهش سروصدا در محل سقف ساختمان ساخته و اجرا می شود. این سازه بر روی سقف به شکل یک لایه دوم کار می شود. امروزه سقف های کاذب به جزئی اصلی و اجتناب ناپذیر از معماری مدرن بدل شده اند و یکی از نمادهای ساختمان سازی جدید به شمار می آیند.

مقایسه پنجره یو پی وی سی و آلومینیومی

پروفیل یو پی وی سی مرغوب ماده ای قوی و با دوام برای ساخت پنجره دوجداره می باشد . ممکن است فکر کنید که یک پنجره آلومینیومی مستحکم تر از یک پنجره یو پی وی سی است است چرا که از فلزی سخت و محکم ساخته شده است.

استانداردهای پنجره یو پی وی سی

در ساخت انواع پنجره یو پی وی سی استانداردهایی وجود دارد که در هنگام تولید باید رعایت شود تا مصرف کننده بتواند از مزایای این در و پنجره دو جداره و شیشه دو جداره به نحو احسن استفاده کند.