درباره فناورپلاستیک

مجتمع صنایع فناور پلاستیک سپاهان در سال 1384 با هدف تولید اجزا ساختمانی از جنس  PVC،   UPVCو WPC فعالیت خودرا در شهرک صنعتی نجف آباد واقع در استان اصفهان آغاز نمود و در حال حاضر در مساحتی بیش از 120000متر مربع و با بهره گیری از بزرگترین مجموعه خطوط اکستروژن به عنوان یکی از تولید کنندگان  متخصص و پیشتاز در زمینه قطعات پلیمری ساختمانی در کشور شناخته می شود. 
 مجتمع صنایع فناور پلاستیک سپاهان هدف از تولید محصولات نوآورانه خود را همسو باراهبرد جهانی کاهش و بهینه سازی مصرف سوخت و انرژی بنیان نهاد. بر این  اساس به منظورحفظ و صیانت از انرژی های فسیلی و همچنین بالا بردن کیفیت در محصولات ساختمانی و سرعت در ساخت و ساز،بهینه سازی در قیمت مصالح ساختمانی ،سبک سازی در صنعت ساختمان  سازی و دیگر قابلیت هائی که از محاسن این دسته از محصولات است اقدام به تولید انواع مصالح ساختمانی پلیمری نمود. از جمله مطرح ترین محصولاتی که در حال حاضر در این مجتمع تولید می شوند می توان به پانل های سقفی و دیواری و کلیه ابزارهای نصب آن از جنس یو پی وی سی و همچنین انواع قرنیز با نام تجاری سی پان ، پروفیل های در و پنجره  از جنس یو پی وی سی در انواع دسته بندی سفید و رنگی با نام تجاری سی فور و همچنین درهای داخلی ساختمان  و کلیه قطعات و چارچوب آن با نام تجاری سی در  و از  جنس  وود پلیمر  (WPC) اشاره کرد که در این مجتمع تولید و به بازار مصرف آن عرضه می گردد.

ویژگی متمایز مجتمع صنایع فناور پلاستیک سپاهان :

طیف گسترده نیاز های مشتریان، شرکت های بزرگ را در سراسر دنیا به سمت سفارشي‌سازي محصولات سوق می دهد. هرچه يك شركت بزرگتر بوده و بتواند محصولات سفارشي بيشتري ارائه دهد، از مزيت رقابتي بالاتري برخوردار خواهد بود. مجتمع صنایع فناور پلاستیک سپاهان موفق به تولید به این شیوه گردیده است و محصولات خود را بر اساس وزن  - رنگ – سطح مقطع  و قیمت های مختلف با رعایت کلیه استانداردهای کیفی،  تولید و عرضه می نماید.

 

  • تولید و فروش برندهای برتر در زمینه پروفیل های UPVC با دارا بودن شبکه گسترده توزیع در سراسر خاورمیانه با همکاری بیش از 500 مونتاژ کار برتر در ایران و کشورهای همسایه

  • تولید مدرن ترین و متنوع ترین محصولات upvc  در زمینه دکوراسیون شامل انواع پانل ها و سقف کاذب و ابزارآلات نصب  با کیفیتی بی رقیب در منطقه 

  • ایجاد دفاتر فروش و نمایندگی در سراسر ایران و کشورهای هم جوار جهت سهولت دسترسی مصرف کنندگان

  • تولید و اجرای تخصصی خانه های پیش ساخته با سازه های WPC و UPVC و همچنین تولید درب های WPC در طرح ها و رنگ های مختلف